Loading
  • Moje oczy

    Tchnięta postami na forum doll-dedicate stwierdziłam, że w końcu i ja zrobie zdjecie mojej kolekcji oczu. Oczywiście jest jeszcze kilkakrotnie więcej oczu na sprzedaż, ale ich nie fotografowałam. Jest to moja calkiem prywatna kolekcja oczątek moich lalek. Niektóre z tych oczu nie mają swoich lalek, nigdy nie były wkładane dożadnej głowki bo po prostu nie mam lalki w danym rozmiarze.
    Oczy te zbierałam przez ostatnie lata robienia uretanów i są to modele (o dziwo wszystkie moje) które mi się z jakiegoś powodu najbardziej podobaja. A czasami się zdarza że mimo że mam jakiś zamysł co chce stworzyc to wychodzą zupełnie nieoczekiwane efekty. I takie tez lubię najbardziej, są zaskakujące, czesto niepowtarzalne.

    Infused forum posts doll-dedicate found that in the end will show the photo of my collection eyes. Of course there are still several more for sale, but they do not photographed. This is my private collection of dolls eyes. Some of these do not have their dolls, never been put to any of the head because they simply do not have the doll at any size.

    Those eyes I collected over the past years, making urethanes and models are (surprisingly all mine) that I some reason most lovely. And sometimes happens that although he has some idea of what I want to create a come out unexpected results. And this also I like the most, they are surprising, often unique.

  • Może również spodoba Ci się