Loading
 • [PL/EN] Eye January :) / Oczkowy styczeń :)

  January – the first month of my challenges in 2016 is complete!
  Here I present you eyes of January.
  Now I know – this challenge is not easy. It is very difficult to mobilize to regularly do the eyes. Sorry, but the creative vein comes once we just want this .. There are also days when you have bad mood, or very validly other activities. So far its ok when you need catching up and chase the passage of time. I hope that I can handle, but definitely it will be harder than I thought.
  This challenge is also done at the expense of my work on etsy. You have to forgive me, certainly not as often new models in the shop as before.

  The amount of eyes that I have within a month is impressive. I am very curious how much by volume of they will be on my full year of work 🙂

  Please keep your fingers crossed, it helps me a lot 🙂

  ________________________

  Styczeń – pierwszy miesiac mojego 2016 wyzwania jest kompletny!
  Poniżej przedstawiam Wam oczy ze stycznia.
  Już wiem – to wyzwanie nie jest proste. Bardzo trudno jest się zmobilizować by regularnie robić oczy. Niestety, ale wena twórcza nie przychodzi gdy sie akurat tego chce.. Są również dni kiedy ma sie gorsze samopoczucie, lub bardzo ważnie inne zajęcia. Jak na razie daję radę, gdy trzeba nadrabiam i gonię upływajacy czas. Mam nadzieję, że dam radę, choć zdecydowanie to będzie cięższe niż myślałam.
  Wyzwanie to jest również wykonywane kosztem mojej twórczości na etsy. Musicie mi to wybaczyć, na pewno nie będzie tak często nowych modeli w sklepik jak do tej pory.

  Ilość oczu jaką mam w ciągu miesiaca jest imponująca. Jestem bardzo ciekawa jak wiele objętościowo ich będzie po moim pełnym roku pracy 🙂

  Trzymajcie proszę kciuki, to mi bardzo pomaga 🙂

  Thanks for first month, 11 to go 🙂
  _________

  Dzięki za pierwszy miesiąc, jeszcze jedenaście do końca 🙂

 • Może również spodoba Ci się