Loading
 • Szelki Dog’s Profit

  Dog’s Profit to jedna z designerskich Polskich marek akcesoriów dla psów. 
  Nowoczesny design, ręczne wykonanie i świetna reklama.
  Skusiłam się na szelki i czas na recenzję 🙂

  Wybraliśmy model szelek bezuciskowych w najbardziej męskim kolorze, granatowym 🙂
  Szelki wykonane solidnie, dobre szycia, przyjemny, oddychający i bezuciskowy materiał. Ale ale, niestety u nas pojawiły się problemy.
  O ile bezuciskowe rzeczywiście są to niestety pojawiły się otarcia. Otarcia za przednimi łapkami (przy łokciach), gdzie pasek jest szyty z materiałem. Owszem, taśmy są bardzo wytrzymałe ale przez to również sztywne. A w połączeniu z zszyciem skutkowało to u nas obtarciami.

  Drugi problem to bardziej estetyczny. Moose jest puchatym psem i przez fakt, że panel przedni szelek jest obszyty elastyczną gumką to spowodował on efekt bułeczki wokół szyi. Ot, nic strasznego, ale mi się kojarzy z pulchną Panią w za małych jeansach… No estetykę mi tu rujnuje.

  Innych zastrzeżeń nie mamy.

  Plastikowa klamra, solidna 😉

  Fajne logo koło karabińczyka do smyczy, podoba nam się to połączenie zarówno ideowe jak i kolorystyczne 🙂

  Do szelek przyszyłam identyfikator, idealne i widoczne miejsce jest na niego na taśmie łączącej przód z zapięciem 🙂
  Uważam, że są to szelki wysokiej klasy, bardzo podobają mi się nowatorskie wzory użytych materiałów, dopracowane szczegóły jak logo na piersi i pomysł, ale jeszcze ciutkę brakuje do techniki detali.

  Czy się skuszę na kolejną parę? Za pewien czas zapewne tak, poczekam na dopracowanie szczegółów szycia no i nowości w designie 😉

  pozdrawiam
 • Może również spodoba Ci się