Loading
 • Targi Rzeczy Ładnych – Koneser 29-30 września 2018

  Koneser to świecąca coraz jaśniej gwiazda na Warszawskiej estradzie przestrzeni targowych.

  Tym razem w tym industrialnym wnętrzu odbyły się dwudniowe targi rzeczy ładnych.

  Targi jak wiecie uwielbiam, a większą frajdę niż samo kupowanie sprawia mi fotografowanie stoisk z wystawionymi różnościami. Ach, uwielbiam nimi nasycać swoje oczy i chętnie dzielę się tymi widokami z Wami 🙂

   

  Odnośnie samych targów to bardzo dobrze zagospodarowana przestrzeń i klarowny układ stanowisk. Zdecydowanie dobrze zorganizowane.

  Niewątpliwie nalezy się chwila uwagi samemu Centrum Praskiemu Koneser. Link do fanpage samego miejsca tutaj: LINK
  Koneser jest usytuowany w sercu Warszawskiej Pragi północ, a od kilku lat trwa jego restauracja i zmiana na lepsze. Pamiętam jak wczoraj gdy znajdowały się tam opuszczone magazyny w nocy służące jako kluby dla praskiej młodzieży. Pamiętam również gdy przestrzeń ta zaczęła się powoli zmieniać oferując mieszkańcom okolic miejsce do lekkiej rozrywki, na przykład mega wielkie szachy, które niestety zostały dość szybko rozkradzione – ot, Praga 🙂

   

   

  Modernizacja zespołu zabudowań Konesera dobiega już końca i jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Warszawie. Nie da się ukryć: na jakości nie oszczędzano!

  Aktualne mieści się tam wiele biur, kilka restauracji i kawiarni oraz zabudowania mieszkalne. Tym ostatnim szczerze współczuję słuchania budowy przez ostatnie lata.

  Ach, na temat samego Konesera mogę się rozpisywać długo i namiętnie bo robi on na prawdę duże wrażenie. Ale wracam już do targów.
  Targi rzeczy ładnych (link do wydarzenia TUTAJ) to targi polskiego rzemiosła klasy lux 🙂 Czyli to co dobre na targach znaleźć można było. Wyróżnię chyba najbardziej zakątek z polską ceramiką wiodących marek z zakresu nowoczesnego designu. Tak, one dały popis nowoczesności oraz kreowania najnowszych trendów w tym, co na polskim stole znaleźć się powinno 🙂
  Sama przestrzeń dobrze oddana do użytku gości, szerokie przejścia, dobra ekspozycja każdego stanowiska, czysto i przyjemnie. A dzięki lokalizacji w Koneserze było również świeżo i bez zaduchu w hali sprzedażowej – a przy takiej ilości odwiedzających sieć dostarczania świeżego powietrza do zamkniętej przestrzeni musi być na prawdę świetny!

  Jednym słowem jestem pod ogromnym wrażeniem, że w tak ciasnej dzielnicy jak Praga północ można zrobić targi z tak wielką klasą. To była czysta przyjemność!

  A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć! Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie coś, na czym oko zawiesi.

  A Wy? Byliście czy jedynie słyszeliście o wydarzeniu?
  Może coś wywarło na Was szczególne wrażenie?
  Jeżeli jesteście ciekawi jakie konkretne marki są na zdjęciach to na moim profilu fotograficznym postarałam sie oznaczyć fotografowane stanowiska. Link TUTAJ 🙂

 • Może również spodoba Ci się