Loading
 • TOP 3 ulubionych tekstów przy świątecznym stole!

  Czujecie już siłę nadciągających świąt wielkiej nocy?? Ach te mazurki! Ach te pasztety! Ale, ale… Jeszcze rodzina przy stole!

  Nadciągają lukrowane mazurki, nadciągają wegańskie pasztety z soczewicy! Nadciąga przeżarcie i specjalnie kupione espumisany by popchnąć treść żołądkową we właściwą stronę 🙂 Ach to obżarstwo, ach ta magia wiosennych świąt! Bo jak tu świętować bez obżarstwa? Pewnie się da ale nie w Polskim domu! A w Polskim domu jeszcze rodzinka przyjdzie zasiąść przy stole i zadać te magiczne, ukochane przez wszystkich pytania, które bynajmniej nie są pytaniami o pogodę na majówkowy weekend!
  Oto moje top 3!!  1. Kiedy dziecko??


  Chyba bezsprzeczny faworyt wszystkich bezdzietnych, singli oraz wszelkiej maści par w każdej konfiguracji płciowej. Chociaż?? Może gejom się upiecze, tu zazdroszczę!
  Pytanie obowiązkowe od babci, ciotki oraz sąsiadki, która przyszła przełamać się jajkiem. No a jak już macie dziecko, to może pytanko o to kiedy drugie, trzecie i czwarte??
  Nieznoszę, niecierpie i nie trawię tego pytania! Ludzie, no! Reaguję alergicznie a moja odpowiedź zawsze jest cięta i złośliwa, niezależnie od wieku i szacunku do przeciwnika. W tym przypadku lepiej gdy przeciwnik jest starszy bo zawsze ze względu na wiek można życzyć pierwszeństwa w rozmnażaniu się. Kiedyś odpowiedz szczera, ze nie zamierzam się rozmnażać zawsze kończyła się skwitowaniem drugiej strony: aaa, odmieni Ci się jeszcze. A wtedy robiłam się czerwona ze złości. Jak burak, jak wściekła krowa. Nie ma litości! Zwłaszcza, że pytanie to jest chyba najbardziej niestosowne z możliwych. To tak jak by zapytać faceta czy mu zawsze staje. No niektórzy nie mogą mieć dzieci, niektórzy nie chcą, a jeszcze inni mają setkę innych powodów i problemów. Po prostu nie!

  2. Kiedy ślub??

  Ha, ha. Ja już jestem po ślubie! Ha, i jak jesteś po ślubie to wracamy do pytania numer jeden 😀
  Ale jeżeli jeszcze nie masz obrączki na palcu to pytanie bezsprzecznie obowiązkowe, kiedy zmienisz status swojego związku. Nie masz związku, nie szkodzi! Babcia wie najlepiej, że to już czas znaleźć partnera i się poślubić! A spróbuj powiedzieć, że chcesz żyć w otwartym związku, zapomnij!

  3. Kiedy znajdziesz lepszą pracę??

  Bo twierdzisz, że masz dobrą pracę?? Babcia wie lepiej! W tej pracy jest Ci źle i jesteś wykorzystywaną istotą!
  I nie ma tu znaczenia ile zarabiasz. Oni wiedzą lepiej! No, więc weź rusz dupsko człowieku i zacznij się w końcu rozglądać! Święta to najwyższa pora na zmiany 🙂
  Ale, ale, spoko! Niebawem święta grudniowe, więc dla mnie każdy ma jeszcze trochę czasu 🙂

  Jakie macie ulubione tematy przy rodzinnym stole??

  Czas odliczania do najlepszych tekstów czas start!!

  stopka
 • Może również spodoba Ci się